Kontakt oss gjerne hvis du ønsker en prat om hvilke muligheter vi kan tilby din bedrift. Vi ser fremt til å høre fra deg!

Salg og rådgivning:
Salgsavdelingen kan kontaktes på:
salg@komplettbedrift.no
Telefon: 33 00 51 50

Kundeservice:
Kundesenteret kan kontaktes på:
kundeservice@komplettbedrift.no eller på tlf på 33 00 51 00.

Vårt kundesenter har åpent alle hverdager 09:00 – 18:00.

 

Kundeservice avtalekunder:
Er du avtalekunde hos oss og ønsker å henvende deg til kundeservice. Kontakt oss på:
avtalekunde@komplettbedrift.no eller tlf 33 00 51 50.

Anbud og større forespørsler:
Kontakt oss på anbud@komplettbedrift.no

Besøksadresse:
Komplett Bedrift
Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

Postadresse:
Komplett Bedrift
Postboks 2024
3202 Sandefjord

Foretaksnummer:
Komplett Services AS
979 642 121

Fakturaadresse:
AP.Sandefjord@komplett.com

Silje Horntvedt
Bid Manager
silje.horntvedt@komplettbedrift.no
33 00 51 74 - 95 23 85 92

Robin Jørgensen
Key Account Manager
robin.Jorgensen@komplettbedrift.no
46 65 41 68

Per Erik Svendsen
Account Manager
per-erik.svendsen@komplettbedrift.no
33 00 55 61 - 90 03 16 20

Kenneth Krømcke
Account Manager
kenneth.kromcke@komplettbedrift.no
33 00 51 68

Kamilla Krane
Salgssjef
kamilla.krane@komplettbedrift.no
33 00 51 79 - 41 56 94 54

Steinar Lie
Key Account Manager
steinar.lie@komplettbedrift.no
92 84 95 67