Sammenlign
Fiberworks P-SM9-S2Y-LCU-SCU-10 Singlemodus patchesnor Fiberkabler
-56%
Lagerstatus: 1 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
Før 143,-
63,-
Fibersnor LC/PC-LC/PC duplex 1 meter Fiberkabler
-47%
Lagerstatus: 1 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
Før 103,-
55,-
Fiberworks Fibersnor SM 9/125 1m Fiberkabler
Lagerstatus: Ikke på lager. 26 stk. forventes sendingsklare 1.sep.2020 (usikker dato)
Eks. mva.
159,-
Fiberworks Fibersnor SM 9/125 2m Fiberkabler
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uker.
Eks. mva.
263,-