Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP

LC connector 2 pack, Single mode, 10Gbps, 10km, 2-fiber

Varenummer: 920741 / Produktnr.: UF-SM-10G

Flere bilder av Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP

1 192,- Eks. mva.
+ frakt fra 81,-
Ikke på lager. 7 stk. bekreftet sendingsklare 19.okt..2021
Leieavtale
kr 40,- (36 mnd.)
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 12
Pakket mengde 2 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
Enhetstype SFP+ transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverkstilknytning
Overføringsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll 10 GigE
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maks. overføringsdistanse 10 km
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt 1 x 10Gb Ethernet - LC-enkeltmodus hunn x 2