Matrox Avio Single-Mode Upgrade Kit

A pair of single-mode SFP+ Transceivers for Matrox Avio F120 Transmitter

Varenummer: 767515 / Produktnr.: AV-SFP10G-2SMF

Flere bilder av Matrox Avio Single-Mode Upgrade Kit

8 399,- Eks. mva.
Fri frakt
Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 3-4 uker.
Leieavtale
kr 279,- (36 mnd.)
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 36
Pakket mengde 2 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
Enhetstype SFP+ transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverkstilknytning
Maks. overføringsdistanse 2 km
Informasjon om kompatibilitet
Designet for Matrox Avio F120 Receiver, F120 Transmitter