Billig IT-utstyr til deg og din bedrift.

Er du på jakt etter IT-utstyr av ypperste kvalitet, men ønsker ikke å betale for å ha det aller nyeste, er restekassen et perfekt sted å lete. Her finner du både utgående varer, fjorårets modeller og demovarer. Her kan du virkelig gjøre røverkjøp!

Sortiment sist oppdatert: 18.06.18

 

PC-bærbar 

 

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp! 

 

PC-stasjonær 

 

Skjerm 

 

 

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp! 

Asus 28" 4K LED FreeSync MG28UQ -Demo Demoskjerm

Asus 28" 4K LED FreeSync MG28UQ -Demo

3840x2160, 1ms, 100M:1, Speakers, HDMI/DP

Varenr: 978583 / Prodnr: 90LM027C-B01170
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. bekreftet sendingsklare 21.jun.2018
Eks. mva.
3 600,-

Mobil  

 

 

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp! 

Samsung Galaxy S8+ 64GB Sort -Demo Demovarer

Samsung Galaxy S8+ 64GB Sort -Demo

Smarttelefon, 6.2" QHD-skjerm, 12/8MP kamera, Android 7, Iris, MicroSD, Vanntett

Varenr: 921508 / Prodnr: SM-G955FZKANEE
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. bekreftet sendingsklare 21.jun.2018
Eks. mva.
5 439,-
Apple iPhone 7 Plus 32GB Svart -Demo iPhone

Apple iPhone 7 Plus 32GB Svart -Demo

Smarttelefon, 5,5" FHD-skjerm, 12x2/7MP kamera, iOS 10, 4G, 3D touch, Vanntett

Varenr: 906167 / Prodnr: MNQM2QN/A
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. bekreftet sendingsklare 21.jun.2018
Eks. mva.
5 192,-

Server og nettverk 

 

ZYXEL SFP-LX-10-D Transceivere

ZYXEL SFP-LX-10-D

1000BaseLX SFP Module, LC Singlemode

Varenr: 879205 / Prodnr: 91-010-203001B
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Eks. mva.
672,-
HP 2920 3.0m Stacking Cable Tilbehør
-7%

HP 2920 3.0m Stacking Cable

Stacking cable for 2920 Switch Serien

Varenr: 836456 / Prodnr: J9736A
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 1 976,-
1 839,-
Zyxel NXC2500 WLAN Controller 8-24 AP Aksesspunkt
-2%

Zyxel NXC2500 WLAN Controller 8-24 AP

NXC2500 WLAN kontroller 8-24 Aksess punkt

Varenr: 802929 / Prodnr: NXC2500-EU0101F
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 3 266,-
3 199,-
Nettverkskabel Fiber LC/ST 5 m Nettverkskabler
-28%

Nettverkskabel Fiber LC/ST 5 m

Multimode, duplex, 62,5/125µm

Varenr: 339930 / Prodnr: FPD62LPTP-050
Lagerstatus: 3 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 105,-
76,-
Nettverkskabel Fiber ST/ST 10 m Nettverkskabler
-50%

Nettverkskabel Fiber ST/ST 10 m

Multimode, duplex, 62,5/125µm

Varenr: 340186 / Prodnr: FC-2/2-10ME
Lagerstatus: 3 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 159,-
79,-
LinkIT fiberpanel 24 x LC duplex Tilbehør
-15%

LinkIT fiberpanel 24 x LC duplex

Slide panel. Uten adaptere. klipslås

Varenr: 915188 / Prodnr: 53600TS.10
Lagerstatus: 4 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 282,-
239,-
Linkit Splicekasett for 12 fiber m lokk Tilbehør
-3%

Linkit Splicekasett for 12 fiber m lokk

Med 2 stk. holdere for skjøtehylser

Varenr: 915189 / Prodnr: DN-96101
Lagerstatus: 8 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 24,-
23,-

Kontorutstyr 

 

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp! 

KENSON tilleggsplate Kontor desk (bord)
-50%

KENSON tilleggsplate

1000 x 600 mm. Frest kant. Hvit

Varenr: 915389 / Prodnr: R1006WH  
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 756,-
378,-
KENSON L-formet høyre bordplate Kontor desk (bord)
-50%

KENSON L-formet høyre bordplate

160 x 120 mm. Frest kant. Hvit

Varenr: 915383 / Prodnr: LR1612-0806
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 1 676,-
838,-
KENSON L-formet venstre bordplate Kontor desk (bord)
-50%

KENSON L-formet venstre bordplate

160 x 120 mm. Frest kant. Hvit

Varenr: 915386 / Prodnr: LL1612-0806
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 1 676,-
838,-
KENSON L-formet venstre bordplate Kontor desk (bord)
-50%

KENSON L-formet venstre bordplate

180 x 120 mm. Frest kant. Hvit

Varenr: 915387 / Prodnr: LL1812-0806
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 1 756,-
878,-
KENSON L-formet høyre bordplate Kontor desk (bord)
-50%

KENSON L-formet høyre bordplate

200 x 120 mm. Frest kant. Hvit

Varenr: 915385 / Prodnr: LR2012-0806 
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 1 996,-
998,-
Akracing Octane Gamingstol -Demo Gaming

Akracing Octane Gamingstol -Demo

Grønn/Sort, maks vekt 150kg

Varenr: 900284 / Prodnr: AK-OCTANE-GN
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
2 084,-
Panorama antenneovergang Mobilt bredbånd
-52%

Panorama antenneovergang

MMCX-han til SMA-hun, 25 cm

Varenr: 898580 / Prodnr: C74-SJ-015-MMCXP
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 99,-
47,-
Wacom USB lader Tilbehør til tegnebrett
-35%

Wacom USB lader

For Wacom Bamboo Ink

Varenr: 924963 / Prodnr: ACK43017
Lagerstatus: 50 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 159,-
103,-
For documentcameras, players +++ Presentasjonsutstyr
-26%

For documentcameras, players +++

HDMI button for bruk med wePresent 2000

Varenr: 897628 / Prodnr: SHAREPOD
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 3 676,-
2 719,-
Flexson høyttalerstativ for SONOS PLAY:3 Tilbehør
-17%

Flexson høyttalerstativ for SONOS PLAY:3

Sort

Varenr: 843698 / Prodnr: FLXP3FS1021
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Eks. mva.
Før 719,-
599,-
DJI Mavic Pro Platinum -Demo Hjem & fritid

DJI Mavic Pro Platinum -Demo

Drone

Varenr: 979695 / Prodnr: CP.PT.00000075.01
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Eks. mva.
9 388,-
Creative T4 Trådløs Høyttalere -Demo Gaming

Creative T4 Trådløs Høyttalere -Demo

bluetooth, nfc, 3.5 minijack, 2,1 høyttalersystem, fjernkontroll, kontrollenhet,

Varenr: 975672 / Prodnr: 51MF0430AA000
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. bekreftet sendingsklare 21.jun.2018
Eks. mva.
1 192,-

 

Komponenter 

 

 

Intel Core i5-6500 Skylake Prosessor Prosessorer
-5%

Intel Core i5-6500 Skylake Prosessor

Socket-LGA1151, Quad Core 3.2GHz, 6MB, 65W, 14nm, Boxed inkl. kjøler

(7)
Varenr: 850033 / Prodnr: BX80662I56500
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. bekreftet sendingsklare 21.jun.2018
Eks. mva.
Før 1 679,-
1 591,-

 

 

Apple 

 

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp! 

Apple TV 4K 32GB -Demo Annet

Apple TV 4K 32GB -Demo

4K HDR 60 fps, apper, voiceover, HDMI 2.0, Wi-Fi med MIMO (dual band), BT 5.0

Varenr: 973187 / Prodnr: MQD22HY/A
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. bekreftet sendingsklare 21.jun.2018
Eks. mva.
1 352,-

Hvitevarer 

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp! 

Public Display  

Demovarer er varer som av forskjellige grunner selges til sterkt reduserte priser; de kan ha vært brukt til test, ha ødelagt emballasje, mangle ikke essensielt tilleggsutstyr, returnert på angrefrist, erstatningsvare fra leverandør eller lignende. På alle demovarene står det tydelig beskrevet hvilken stand varen er i. Har du spørsmål om tilstand, før-pris, ytelse etc. ta kontakt på salg@komplettbedrift.no eller 33 00 51 50.

Her kan du virkelig gjøre et kupp!