Sammenlign
Ubiquiti Multi-Mode 10GB SFP Transceivere
Lagerstatus: 16 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
379,-
Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP Transceivere
Lagerstatus: 30 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
303,-
Ubiquiti Single-Mode 1GB SFP Transceivere
Lagerstatus: 7 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
392,-
Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP Transceivere
Lagerstatus: 6 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
1 022,-
Fiberworks, SFP,1.25 Gbps GigE,DDM,160km Transceivere
Lagerstatus: 3 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
1 672,-
HPE HPE Eth 10/25Gb 2p 621SFP28 A Transceivere
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uker.
Eks. mva.
5 767,-