Transceivere - Nettverksprodukter

Cisco SB SFP (mini-GBIC) 1000Base-LH Transceivere
-8%
Lagerstatus: 1 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
Før 1 199,-
1 099,-
Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP Transceivere
Lagerstatus: 4 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
303,-
Ubiquiti Single-Mode 1GB SFP Transceivere
Lagerstatus: 2 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Eks. mva.
392,-
Cisco SB SFP (mini-GBIC) 1000Base-SX Transceivere
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. forventes sendingsklare 5.mar.2019 (usikker dato)
Eks. mva.
679,-
Cisco 1000BASE-SX SFP Transceivere
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uker.
Eks. mva.
1 899,-
Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex Transceivere
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. forventes sendingsklare 7.mar.2019 (usikker dato)
Eks. mva.
590,-
Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP Transceivere
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 2-3 uker.
Eks. mva.
1 022,-
HPE HPE Eth 10/25Gb 2p 621SFP28 A Transceivere
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uker.
Eks. mva.
5 767,-
ZYXEL SFP-SX-D Transceivere
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uker.
Eks. mva.
591,-
Ubiquiti Multi-Mode 10GB SFP Transceivere
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 2-3 uker.
Eks. mva.
380,-